Акватан 50мл

210.00мкд


Акватан 50мл.
Ги уништува бактериите и хлорот во припремата на новата вода, или во водата која ја дополнувате во Вашиот аквариум
Производител: Сера

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница