Продавница

Десктоп сет кугла со постоље, филтер пумпа (водопад) и осветлување – 6.8л

5,500.00мкд


Компактна кугла со постоље, филтер и осветлување погодна за чување на бета борец или златни рипки.
Димензии: 30 x 27 x 34 см.
Земја на потекло: ЕУ
Напомена: Куглата празна, без додатоците (трева, дрво и камчиња) што се прикажани на фотографиите.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница