Продавница

Pro Plan- Medium adult (пилешко) 14кг.

4,900.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо која помага за подобро варење на храната и е наменета за кучиња со чуствителен желудник

Вреќа 14кг.

Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница