Продавница

Pedigree –Rodeo-Дополнителна храна за куче -70 gr.

65.00мкд


Pedigree- Rodeo-Дополнителна храна за куче , која служи како награда за кучето , со вкус на месо.

Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.

Земја на потекло : ЕУ

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница