Pedigree- junior – 1кг (РЕФУС)

250.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња до 12 месечна возраст

Протеини 28%, Масти 16%
Земја на потекло: Полска

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница