Продавница

Pedigree Dentastix – Награда за орална хигиена за куче 270гр.

180.00мкд


Pedigree Dentastix – Награда за орална хигиена за куче 270гр.

Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.
Ја зацврстува вилицата, штити од каменец и кариес, и го освежува здивот на Вашиот миленик.

Земја на потекло : ЕУ

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница