Продавница

Pedigree Gravy Bones – Дополнителна храна за куче 400гр

195.00мкд


Pedigree Gravy Bones – Дополнителна храна за куче 400гр
Крцкави грицки за кучиња во облик на коска.
Благодарение на нивните одлични состојки, овие закуски не само што вкусуваат одлично, туку можат да го поддржат и здравјето и виталноста на вашето куче. Важните масни киселини омега-3 помагаат да се задржи кожата и крзното на вашето куче здраво. Други корисни витамини и минерали можат да го поддржат имунолошкиот систем на вашето куче и затоа да ја подобрат неговата општа благосостојба.
Педигре Бискрок се исто така целосно ослободени од вештачки бои и ароми. Затоа, овие грицки се одлични.

Земја на потекло : ЕУ

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница