Продавница

Pedigree-Biscrok-Дополнителна храна за куче -200 gr.

100.00мкд


Pedigree- Biscrok
Крцкави грицки за кучиња во облик на коска во три различни вкусови.
Пилешко, говедско и јагнешко месо, со омега-3, минерали, витамини и без вештачки бои.

Педигре Бискрок се крцкави коски во форма на коски, кои се совршени за дневни тренинзи или едноставно како мала закуска помеѓу оброците. 3-те вкусни вкусови во секое пакување значат дека секогаш можете да го наградите вашето куче со се што сака во тоа време – без разлика дали е тоа вкусно пилешко, примамливо говедско месо или јагнешко. Благодарение на нивните одлични состојки, овие закуски не само што вкусуваат одлично, туку можат да го поддржат и здравјето и виталноста на вашето куче. Важните масни киселини омега-3 помагаат да се задржи кожата и крзното на вашето куче здраво. Други корисни витамини и минерали можат да го поддржат имунолошкиот систем на вашето куче и затоа да ја подобрат неговата општа благосостојба.
Педигре Бискрок се исто така целосно ослободени од вештачки бои и ароми. Затоа, овие грицки се одлични.

Земја на потекло : ЕУ

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница