Продавница

Pedigree- adult (пилешко/говедско) 15кг.

2,850.00мкд


Комплетно избалансирана храна од пилешко/говедско за кучиња над 12 месечна возраст

Вреќа 15кг.

Протеини 21%, Масти 13%
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница