Продавница

Pedigree- adult (говедско) – 1кг (РЕФУС)

250.00мкд


Комплетно избалансирана храна од говедско за кучиња над 12 месечна возраст

Протеини 21%, Масти 13%
Земја на потекло: Полска

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница