Продавница

Pedigree- Мini junior (пилешко со ориз) 500гр.

140.00мкд


Педигре мини јуниор 500гр.
Храна за млади кучиња до 12 месеци со вкус на пилешко месо и ориз
Протеини 30 %, масти 18%
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , , . Брендови:
en_USEnglish
0