Продавница

Purina- Friskies Adult Balance (пилешко) 2.4кг.

520.00мкд


Комплетно избалансирана храна (пилешко/говедско) за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот производител “НЕСТЛЕ”

Протеини 20%, Масти 10%
Земја на потекло: Унгарија

Категории: , , , . Брендови:
en_USEnglish
0