Продавница

Friskies Picnic Variety -Дополнителна храна за куче -126 gr.

135.00мкд


Friskies -Picnic -Дополнителна храна за куче со вкус на говедско ,пилешко и јагнешко месо , која служи како награда за кучето

Покрај тоа што ова е награда и вкусна закуска за Вашиот миленик,
овој производ помага и во одржувањето на денталната хигиена на Вашето милениче.

Земја на потекло : ЕУ

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница