Продавница

Royal Canin- Medium puppy – 1кг (РЕФУС)

490.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за медиум раси) за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”

Протеини 32%, Масти 20%
Земја на потекло: Франција

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница