Продавница

Whiskas adult (пилешко) – 1.4кг.

370.00мкд


Комплетно избалансирана храна за мачиња со пилешко месо
Протеини – 30%
Mасти – 12%

Земја на потекло: Унгарија

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0