Продавница

Pro Plan – Medium puppy sensitive skin (лосос) – за сјајно крзно 12кг.

4,440.00мкд 4,218.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со лосос (за сјајно и цврсто влакно) богата со омега 3

Вреќа 12кг.

Земја на потекло: ЕУ

en_USEnglish
en_USEnglish
0