Продавница

Pro Plan- Medium adult (пилешко) 14кг.

3,500.00мкд 3,290.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо која помага за подобро варење на храната и е наменета за кучиња со чуствителен желудник

Вреќа 14кг.

Земја на потекло: ЕУ

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0