Продавница

Pro Plan – Large athletic adult (пилешко) 14кг.

3,500.00мкд 3,290.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо

Цена 250 ден. / 1кг.

Вреќа 14кг.

* (-5%) пониска цена на купена вреќа

Земја на потекло: Унгарија

Категории: , , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0