Продавница

Pedigree- adult (пилешко/говедско) 15кг.

3,000.00мкд 2,850.00мкд


Комплетно избалансирана храна од пилешко/говедско за кучиња над 12 месечна возраст

Вреќа 15кг.

Протеини 21%, Масти 13%
Земја на потекло: ЕУ

Категории: , , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0