Продавница

Royal Canin- Mini junior 8кг.

4,000.00мкд 3,800.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за мини раси) за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”
цена 500 ден. / 1кг.
Вреќа 8кг.
* (-5%) пониска цена на купена вреќа
Протеини 31%, Масти 20%
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0