Продавница

Royal Canin- Mini adult 8кг.

3,680.00мкд 3,496.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за мини раси) за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”
цена 460 ден. / 1кг.
Вреќа 8кг.
* (-5%) пониска цена на купена вреќа
Протеини 27%, Масти 16%
Земја на потекло: Франција

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0