Продавница

Royal Canin- Medium puppy 15кг.

5,400.00мкд 5,130.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за медиум раси) за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”
Цена 360 ден. / 1кг.
Вреќа 15кг.
* (-5%) пониска цена на купена вреќа (15кг)
Протеини 32%, Масти 20%
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0