Продавница

Royal Canin- Medium adult 15кг.

4,950.00мкд 4,703.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за медиум раси) за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”
цена 290 ден. / 1кг.
Вреќа 15кг.
* (-5%) пониска цена на купена вреќа (15кг)
Протеини 25%, Масти 14%
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0