Продавница

Royal Canin- Maxi junior 15кг.

5,475.00мкд 5,200.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за големи раси) за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”

Протеини 30%, Масти 16%
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0