Продавница

Royal Canin- Golden Retriever adult 12кг.

4,800.00мкд 4,560.00мкд


Комплетно избалансирана храна за кучиња од расата Златен ретривер адулт над 12 месеци од познатиот бренд “Ројал Канин”
Вреќa 12 кг.
* (-5%) пониска цена на купена вреќа
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0