Продавница

Royal Canin- Mini adult – 1кг (РЕФУС)

460.00мкд


Комплетно избалансирана храна (за мини раси) за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Ројал Канин”
цена 460 ден. / 1кг.

Протеини 27%, Масти 16%
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0