Продавница

Royal Canin- Medium Starter mother and babydog 20kg.

9,000.00мкд 8,550.00мкд


Комплетно избалансирана храна за мајка доилка (да добие повеќе млеко) и мали кученца (кои постепено ќе се навикнуваат од млеко на храна за кучиња) од познатиот бренд “Ројал Канин”
Вреќичка 1кг.
Земја на потекло: Франција

en_USEnglish
en_USEnglish
0