February 8, 2018
02

ДЕВОЈЧЕ КОЕ ИЗРАСНАЛО СО ГОРИЛА. Нивната средба по 15 години го расплака светот (Видео)

Бимс и Дијалта уште како мали биле згрижени и спасени од сигрна смрт. Се работи за две горили […]
October 27, 2016
apgal2-618x330

Папагал алкохоличар од Кавадарци – хит на социјалните мрежи

Погледнете нешто несекојдневно кое стана хит на социјалните мрежи Папагал нимфа од Кавадарци пие ракија.
October 22, 2016
002

Англиски Булдог кој предупредува девојче од хорор филм стана хит на интернет

Додека ја гледа сцената каде девојче спие само во кревет и е загрозена (незнаејќи дека го снимаат), мислејќи […]
September 3, 2016
003-1

СМЕШНО! Погледете го мачето кое гледа хорор филм

Погледнете го мачето како му е додека гледа хорор филм.

Pro Plan – Medium puppy (пилешко) за млади кученца 12кг..

Комплетно избалансирана храна за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо

3360 МКД


1680 МКД

02-med-puppy-chicken
  • 2000px-Royal_Canin_logo-small
  • Purina logo_0
  • 7951451_orig
  • logo